Reserveren

DE PIZZABAKKERS Haarlemmerdijk

Amsterdam
De Pizzabakkers Haarlemmerdijk

Haarlemmerdijk 128
1013 JJ Amsterdam
0204274144
haarlemmerdijk@depizzabakkers.nl
Tussen de Buiten Dommersstraat en het Haarlemmerplein – schuin tegenover
The Movies

Reserveren NIET mogelijk, telefonisch bestellen en ophalen wel

Deze locatie is niet toegankelijk voor rolstoelen.

Openingstijden:
– ma-do 17-22 uur
– vr-za 17-23 uur
– zo 17-22 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS De Pijp

Amsterdam
De Pizzabakkers De Pijp

1e Sweelinckstraat 16
1073 CM Amsterdam
0207527850 (bereikbaar vanaf 16.00 uur)
depijp@depizzabakkers.nl
Tussen de Esco Bar en het Sarphatipark

Telefonisch bestellen om later op te halen kan ook 0207527850 (na 16.00 uur)
Openingstijden:
– Zo t/m do 17:00-22:00
– Vrij 17:00-23:00
– Za 12:00-23:00

ReserverenFilm é Pizza
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Overtoom

Amsterdam
De Pizzabakkers Overtoom

Overtoom 501
1054 LH Amsterdam
0206186554
overtoom@depizzabakkers.nl
Aan de kant van David Lloyds sports & health club

Reserveren max 6 personen, 7-10 personen alleen in overleg, telefonisch bestellen en ophalen kan ook

Openingstijden:
– ma-do 17-22 uur
– vr-za 17-23 uur
– zo 17-22 uur

Reserveren
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Plantage

Amsterdam
De Pizzabakkers Plantage Kerklaan

Plantage Kerklaan 2
1018 TA Amsterdam
0206250740
plantage@depizzabakkers.nl
Tussen Artis en de UvA

Reserveren tot max 16 personen, telefonisch bestellen & ophalen kan ook
Deze locatie is niet toegankelijk voor rolstoelen.

Openingstijden:
– zo-do 12-22 uur
– vr-za 12-23 uur

Reserveren – Film é Pizza
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Spaarndammer

Amsterdam
De Pizzabakkers Spaarndammer

Spaarndammerstraat 51H
1013 ST Amsterdam
0202234824
spaarndammer@depizzabakkers.nl

Reserveren kan online, en telefonisch vanaf 16:00 uur, maximaal 10 personen. Telefonisch bestellen & ophalen kan ook

Openingstijden:
– ma-do 17-22 uur
– vr-za 17-23 uur
– zo 17-22 uur

Reserveren
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Haarlem

Haarlem
De Pizzabakkers Haarlem

Kruisweg 70D
2011 LG HAARLEM
0237515804

haarlem@depizzabakkers.nl
Tussen het Centraal Station en de Hema

Reserveren kan uitsluitend telefonisch vanaf 15 uur, ma t/m wo tot max 14 personen, do t/m zo max 8 personen, telefonisch bestellen & ophalen kan ook

Openingstijden:
– ma-do 17-22 uur
– vr-za 17-23 uur
– zo 17-22 uur

Film é Pizza
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Nijmegen

Nijmegen
De Pizzabakkers Kelfkensbos

Kelfkensbos 24
6511 TB Nijmegen
0248442949
nijmegen@depizzabakkers.nl
Schuin tegenover Museum het Valkhof

Reserveren kan uitsluitend telefonisch vanaf 16 uur, vanaf 4 tot max 16 personen, telefonisch bestellen & ophalen kan ook

Openingstijden:
– zo-do 17-22 uur
– vr-za 17-23 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS Utrecht

Utrecht
De Pizzabakkers Utrecht

Nachtegaalstraat 70
3581 AM UTRECHT
0302333546
utrecht@depizzabakkers.nl

Reserveren kan ook telefonisch vanaf 15 uur, ma t/m wo tot max 12 personen, do t/m zo max 8 personen, ook telefonisch bestellen & ophalen

Openingstijden:
– ma-do 17-22 uur
– vr 17-23 uur
– za 12-23 uur
– zo 17-22 uur

ReserverenFilm é Pizza
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Rotterdam

Rotterdam
De Pizzabakkers Rotterdam
Pannekoekstraat 68A

3011 LK Rotterdam
0102134338
pannekoekstraat@depizzabakkers.nl

Reserveren kan online, en telefonisch na 15 uur, maximaal 10 personen. Telefonisch bestellen & ophalen kan ook

Openingstijden:
– ma-di-wo-do 17-22 uur
– vr-za 12-23 uur
– zo 12-22 uur

Reserveren
Foto’s