DE PIZZABAKKERS De Pijp
Bel 0207527850
Amsterdam

De Pizzabakkers De Pijp
1e Sweelinckstraat 16
1073 CM Amsterdam
0207527850 (bereikbaar vanaf 16.00 uur)
depijp@depizzabakkers.nl
Tussen het beeld van André Hazes en het Sarphatipark 

Telefonisch bestellen om later op te halen kan ook 0207527850 (na 16.00 uur)
Openingstijden:
zo-do 17-22 uur
vrij 17-23 uur
za 12-23 uur

Film é Pizza De Pijp
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Haarlemmerdijk
Bel 0204274144
Amsterdam

De Pizzabakkers Haarlemmerdijk
Haarlemmerdijk 128
1013 JJ Amsterdam
0204274144
haarlemmerdijk@depizzabakkers.nl
Tussen de Buiten Dommersstraat en het Haarlemmerplein – schuin tegenover
The Movies

Reserveren NIET mogelijk, telefonisch bestellen en ophalen wel

Deze locatie is niet toegankelijk voor rolstoelen.

Openingstijden:
ma-do 17-22 uur
vr-za 17-23 uur
zo 17-22 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS Overtoom
Bel 0206186554
Amsterdam

De Pizzabakkers Overtoom
Overtoom 501
1054 LH Amsterdam
0206186554
overtoom@depizzabakkers.nl
Aan de kant van David Lloyds sports & health club

Reserveren max 6 personen, 7-10 personen alleen in overleg, telefonisch bestellen en ophalen kan ook

Openingstijden:
ma-do 17-22 uur
vr-za 17-23 uur
zo 17-22 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS Plantage
Bel 0206250740
Amsterdam

De Pizzabakkers Plantage Kerklaan
Plantage Kerklaan 2
1018 TA Amsterdam
0206250740
plantage@depizzabakkers.nl
Tussen Artis en de UvA

Reserveren tot max 16 personen, telefonisch bestellen & ophalen kan ook
Deze locatie is niet toegankelijk voor rolstoelen.

Openingstijden:
zo-do 12-22 uur
vr-za 12-23 uur

Film é Pizza Plantage
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Spaarndammer
Bel 0202234824
Amsterdam

De Pizzabakkers Spaarndammer
Spaarndammerstraat 51H
1013 ST Amsterdam
0202234824
spaarndammer@depizzabakkers.nl

Reserveren kan online, en telefonisch vanaf 16:00 uur, maximaal 10 personen. Telefonisch bestellen & ophalen kan ook

Openingstijden:
ma-do 17-22 uur
vr-za 17-23 uur
zo 17-22 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS Willemsparkweg
Bel 0202355556
Amsterdam

De Pizzabakkers Willemsparkweg
Willemsparkweg 178
1071HV Amsterdam
0202355556
willemsparkweg@depizzabakkers.nl

Openingstijden:
zo-do 17-22 uur
vr-za 17-23 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS Arnhem
Bel 0267370181
Arnhem

De Pizzabakkers Arnhem
Broerenstraat 35
6811 EB Arnhem
0267370181
arnhem@depizzabakkers.nl

Tegenover het nieuwe Focus Filmhuis
Reserveren kan ook telefonisch vanaf 16 uur, vanaf 1 tot max 16 personen, in overleg kan je reserveren voor grotere groepen. Telefonisch bestellen & ophalen kan ook.

Openingstijden:
ma-do 17-22 uur
vr-za 12-23 uur
zo 12-22 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS Haarlem
Bel 0237515804
Haarlem

De Pizzabakkers Haarlem
Kruisweg 70D
2011 LG HAARLEM
0237515804

haarlem@depizzabakkers.nl
Tussen het Centraal Station en de Hema

Reserveren ma t/m wo tot max 14 personen, do t/m zo max 8 personen, telefonisch bestellen & ophalen kan ook

Openingstijden:
ma-do 17-22 uur
vr-za 17-23 uur
zo 17-22 uur

Film é Pizza Haarlem
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Leiden
Bel  0713016853
Leiden

De Pizzabakkers Leiden
Herenstraat 1
2313 AD Leiden
071 3016853
leiden@depizzabakkers.nl
Bij de Koepoortsbrug

 

 

Openingstijden:
zo-do 17-22 uur
vr-za 17-23 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS Nijmegen
Bel 0248442949
Nijmegen

De Pizzabakkers Kelfkensbos
Kelfkensbos 24
6511 TB Nijmegen
0248442949
nijmegen@depizzabakkers.nl
Schuin tegenover Museum het Valkhof

Reserveren tot max 16 personen, telefonisch bestellen & ophalen kan ook

Openingstijden:
zo-do 17-22 uur
vr-za 17-23 uur

Foto’s

DE PIZZABAKKERS Rotterdam
Bel 0102134338
Rotterdam

De Pizzabakkers Rotterdam
Pannekoekstraat 68A
3011 LK Rotterdam
0102134338
pannekoekstraat@depizzabakkers.nl

Reserveren kan online, en telefonisch na 15 uur, maximaal 10 personen. Telefonisch bestellen & ophalen kan ook

Openingstijden:

ma-di-wo 17-22 uur
do 12-22 uur
vr-za 12-23 uur
zo 12-22 uur

Film é Pizza Rotterdam
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Utrecht
Bel 0302333546
Utrecht

De Pizzabakkers Utrecht
Nachtegaalstraat 70
3581 AM UTRECHT
0302333546
nachtegaalstraat@depizzabakkers.nl

Reserveren kan ook telefonisch vanaf 15 uur, ma t/m wo tot max 12 personen, do t/m zo max 8 personen, ook telefonisch bestellen & ophalen

Openingstijden:
ma-do 17-22 uur
vr-za 17-23 uur
zo 17-22 uur

Film é Pizza Utrecht
Foto’s

DE PIZZABAKKERS Zaandam
Bel 0756150194
Zaandam

De Pizzabakkers Zaandam
Dam 36
1506BE Zaandam
0756150194
zaandam@depizzabakkers.nl

 

Openingstijden:
ma-di-wo 17-22 uur
do-vr-za-zo 12-22 uur

Foto’s